Zahraničné stávkové kancelárie 2024

Zaujímate sa o stávkovanie, ale neviete kde začať? Chcete zistiť, ako spoznať tú najlepšiu zahraničnú stávkovú kanceláriu? V našom článku nájdete odpovede na tieto otázky. Prehľad dostupných bonusov, najobľúbenejších športov na stávkovanie, odpovede na najčastejšie otázky a mnoho ďalšieho máte priamo pred sebou. Urobte si preto pohodlie a prajeme Vám príjemné čítanie.

Zahranicne stavkove kancelarie na Slovensku

Keďže je vo svete internetu skutočne mnoho rôznych stávkových kancelárií a mnohé z nich môžu byť nedôveryhodné, tak sme sa rozhodli, že pre Vás vykonáme prieskum. Jeho pointov bolo nájsť tie najlepšie zahraničné stávkové kancelárie. Na jeho základe odporúčame nasledovné:

Bonus za prvý vklad 100% až do 500€ + 200 bezplatných zatočení HRAŤ HNEĎ
Športový uvítací bonus 100 % až do 500€ HRAŤ HNEĎ
Uvítací bonus 100 % až do 550€ + 150 zatočení zadarmo HRAŤ HNEĎ
100% bonus až do 500€ + 250 bezplatných roztočení + 1 krabí bonus HRAŤ HNEĎ
Uvítací bonus 100% až do 600€ + 200 zatočení zadarmo HRAŤ HNEĎ
100% uvítací bonus až do výšky 122€ HRAŤ HNEĎ
Uvítací bonus 100% až do 900€ + 200 zatočení zadarmo HRAŤ HNEĎ
100% bonus v hodnote až 500€ a 300 zatočení zadarmo HRAŤ HNEĎ
Výhody a nevýhody zahraničných stávkových kancelárií pre slovenských stávkarov

V nasledujúcej tabuľke Vám zhrnieme hlavné výhody, ale aj nevýhody zahraničných stávkových kancelárií. Pri výbere odporúčame dbať na všetky tieto faktory.

Výhody Nevýhody
Neobmedzený výber stávok Mnoho nedôveryhodných webstránok
Množstvo bonusov Často bez slovenského zobrazenia
Spoľahlivé platobné metódy
Vysoká miera bezpečnosti na dôveryhodných webstránkach
Živé stávky a živé prenosy
Ako si vybrať najlepšiu stávkovú kanceláriu na Slovensku?

Je niekoľko faktorov, na ktoré je potrebné pri výbere stávkovej kancelárie brať. Tie najpodstatnejšie z nich Vám tu opíšeme a berte ohľad na to, že je potrebné aby vybraná stávková kancelária spĺňala všetky z nich. Ak by bol niektorý z nich nedostatočný, tak by mohlo v budúcnosti dôjsť k rôznym komplikáciám.

 • Bezpečnosť: Bezpečnosť uchovávania osobných aj finančných údajov hráčov musí byť na hazardných stránkach prvoradá. Predíde sa tak zneužitiu spomínaných údajov a aj značným finančným stratám.
 • Poplatky: Pri platbách sa uistite, že za nich nie sú účtované žiadne skryté poplatky. Tieto poplatky si niekedy môžu účtovať kancelárie za využívanie vybraných metód alebo aj Vaše banky. Uistite sa, že máte prehľad o všetkých z nich.
 • Podpora: Spoľahlivá zákaznícka podpora je kľúčovou pre rýchle a kvalitné riešenie akýchkoľvek vyskytnutých problémov. V prípade, že by niečo nefungovalo tak, ako má, tak je potrebné vedieť, že sa používatelia vždy majú na koho obrátiť.
 • Bonusy: Bonusy nie sú len niečo extra. Výhodné bonusy môžu značne zlepšiť šance hráčov na výhry. Vyberajte si preto také kancelárie, ktoré poskytujú veľké množstvo bonusov.

Živé stávky

Živé stávky sú tým najlepším vylepšením, aké moderné stávkové kancelárie priniesli. Hráči majú vďaka živým stávkam možnosť stávkovať počas prebiehajúcich zápasov v reálnom čase, čo im umožní prispôsobiť svoje stávky priebehu hry. Najlepšie sa využívajú s pomocou živého vysielania, ktoré umožní sledovať celý priebeh hry priamo na oficiálnej webstránke vybranej kancelárie.

Mobilné stávkovanie

Mobilné stávky poskytujú hráčom možnosť stávkovať kedykoľvek a kdekoľvek. Stačí im spoľahlivé pripojenie na internet. Niektoré stávkové kancelárie majú aj vytvorené špeciálne mobilné aplikácie, ktoré celý priebeh mobilných stávok robia ešte jednoduchším. S touto vymoženosťou Vám skutočne neunikne žiadna stávka alebo tip.

Bonusy v zahraničných stávkových kanceláriách

Ako sme spomínali vyššie, bonusy poskytujú stávkarom vyššie šance na výhry a zlepšujú celkový zážitok. Aby stávkové kancelárie zaručili, že ich hráči budú využívať, tak poskytujú niekoľko ich rôznych druhov. Patria medzi nich nasledovné:

 • Uvítacie bonusy: Sú výnimočne vysoké finančné bonusy, ktoré získa každý stávkar za úspešné dokončenie registračného procesu. Zvyčajne poskytujú 100 % bonusový kredit za prvý vklad do stanovenej výšky.
 • Bonusy bez vkladu: Sú také ponuky, ktoré hráčom poskytnú finančné odmeny úplne zdarma. Na bonusoch bez vkladu nie je možné byť stratový.
 • Stávky zdarma: Môžu byť v dvoch formách. Prvou formou je možnosť vytvoriť stávku do stanovenej hodnoty úplne zdarma alebo Vám v prípade neúspešnej stávky budú vrátené peniaze.
 • Bonus za vklad: Za dobitie kreditu v daný deň alebo čas, Vám bude poskytnutý percentuálny bonus do stanovenej výšky. Najčastejšie ide o bonus vo výške 50 % vkladu.
 • Cashback: Za prehraté stávky je vyplatené stanovené percento z celkových strát. Toto percento sa pohybuje v hodnote od 5 % do 25 % v závislosti od druhu stávky a pozície vo VIP klube.
 • Predčasné vyplatenie: Niektoré stávkové kancelárie poskytujú možnosť vyplatiť svoje stávky ešte pred ukončením zápasu. Umožňuje to stávkarom získať výhry, ktoré by sa do konca vybraného športového podujatia mohli stratiť.
 • Vernostné programy: Po registrácii sa každý stávkar stáva členom vernostného programu, tiež známeho ako VIP klubu, ktorý im poskytuje zlepšujúce sa výhody. Čím viac stávkari stávkujú a vyhrávajú, tým lepšie bonusy a výhody sú im poskytnuté.
Najlepšie zahraničné stávkové kancelárie - Nový zoznam 2024

🏆 Najlepšia stávková kancelária 20Bet
💰 Najvyššie kurzy 22Bet
🌐 Najširšia ponuka stávok Nomini
🔒 Maximálna bezpečnosť Ivibet
💻 Najlepšie pre počítače Rabona
📱 Najlepšie mobilné stávkovanie N1 Bet
Najpopulárnejšie športové stávky

Je niekoľko športov, ktoré v rámci športového stávkovania mimoriadne vynikajú. Tento fakt môže za to, že je na tieto športy možnosť celosvetovo podávať stovky rôznych stávok. Ide o nasledovné:

 • Futbal: Bezkonkurenčne najpopulárnejší šport pre športové stávky. Je možné stávkovať na domáce, európske, ale aj celosvetové ligy aj turnaje.
 • Ľadový hokej: Nie je mimoriadne populárny len na Slovensku, ale aj celosvetovo. Grand Slamy, ATP, WTA podujatia sú tie, ktoré si žiadny správny fanúšik nesmie nechať ujsť.
 • Tenis: Prvý a aj jediný individuálny šport v našom zozname. Dokazuje to silnú pozíciu nielen skupinových, ale aj sólových športov.
 • E-sporty: Ide o nové odvetvie internetových športov, ktoré si získalo najmä mladú generáciu stávkarov. Tieto stávky umožňujú vytvárať tikety na herné podujatia turnajov Counter Striku, LoL a mnohých iných hier.
Záver

V našom článku sme Vám priblížili tie najlepšie stávkové kancelárie na rok 2024. Poskytli sme Vám ich zoznam, zhrnuli hlavné výhody aj nevýhody a stručne opísali ako môžete aj Vy zistiť, či je vybraná stávková kancelária spoľahlivá. Taktiež sme Vás oboznámili s funkciami živých stávok, mobilného hrania a funkciami tých najčastejšie využívaných bonusov.

Teraz Vám už iba zostáva vybrať si tú stávkovú kanceláriu, ktorá Vám vyhovuje, zvoliť si niektoré z dostupných športov na stávkovanie a vyhrávať! Nezabúdajte však, že so stávkami je spojené aj riziko finančných strát. Preto odporúčame stávkovať aj hrať zodpovedne a udržať svoje chtíče za ľahkými finančnými ziskami na uzde.

Často kladené dotazy

Je to jednoduché. Máte ich dostupné priamo v tabuľke na začiatku našej recenzie. Neváhajte vyskúšať ktorúkoľvek z nich.

Áno, neustále sú vytvárané nové webové stránky poskytujúce možnosti športových stávok. Dávajte však pozor, nie všetky sú dôveryhodné. Odporúčame preto počkať na recenzie alebo reakcie používateľov.

Záleží od toho, ktoré. Je niekoľko faktorov určujúcich spoľahlivosť a bezpečnosť stávkovej kancelárie. Odporúčame preto prezrieť si fóra s názormi hráčov alebo internetové recenzie vybraných kancelárií.

Áno. Stačí vyhľadať jej číslo a môžete si overiť platnosť vybranej licencie. Ide o rýchly a jednoduchý spôsob zistenia dôveryhodnosti vybranej kancelárie.

Väčšinou áno. Dôkazom férového vyhodnocovanie stávok aj tipov je platná licencia. Uistite sa, že ju vybraná hazardná stránka má a prípadne si ju aj preverte.

V prípade akýchkoľvek problémov alebo komplikácií sa smelo obráťte na zákaznícky servis vybranej stávkovej kancelárie. Dostupný by mal byť 24/7 prostredníctvom živého chatu alebo e-mailu.

Vaše osobné aj finančné údaje môžu byť zneužité. Môžete tak prísť o značné finančné čiastky alebo môže dôjsť ku krádeži identity.

Záleží od ich výšky. Aby ste nemali problémy s ministerstvom financií, odporúčame si preštudovať zákony týkajúce sa zdaňovania výhier zo stávkových kancelárií.